planty plant растение цветок planty plant растение цветок planty plant растение цветок

Planty - твій улюблений магазин рослин

Вітаємо в Planty - першому в Києві онлайн магазині, з яким вибір зелених рослин для твого простору стане легким та доступним. Просто обери, і ми з турботою доставимо твої нові рослини додому.

Рослини зі знижками в Planty

Всі рослини:
За що нас люблять:
Ірина Ісюк
Меблева студія Prostir Ednosti
Дякую, Planty, за ваш підхід, за вашу щиру любов і піклування про рослинки.. Скоро кожному клієнту я принесу частинку вашої енергії :)
Валя Крук
Фотограф photo.v.kruk
Если вы еще не знаете, где найти для себя самое подходящее растение, то вам сюда!
Інна Лівінська
Сімейний фотограф Fotomafia
На цю сторінку потрапила нещодавно, але вже знайшла для себе корисну інформацію. Подобається, що тут є стильні рослинки та інформація по догляду за ними.
Про Planty
Ми обожнюємо природу, рослини та красивий дизайн. Ми хочемо створювати цінність, якої не вистачає нам, в своєму місті. В нас немає офісу та традиційних працівників - ми створюємо компанію, яка відповідає сучасному стилю життя, нашого та наших клієнтів. Ми піклуємось про навколишнє середовище, і будуємо наші процеси відповідально.
Твій досвід із Planty
Зрозумілий вибір, стильні рослини та аксесуари, прості умови доставки - з нами підібрати та купити рослини в Києві легко.
Доставка
Ми піклуємось про навколишнє середовище, тому доставляємо рослини лише два дні на тиждень - в неділю та понеділок. Якщо рослинка потрібна тобі скоріше - обирай термінову доставку "на завтра", або скористайся опцією самовивозу.
Більше про умови доставки
Зручний вибір
Ми вже підібрали рослини під різні типи приміщень - спальня, вітальня, кухня, ванна кімната або офіс. Ми також описали характер кожної рослини, адже вона має стати для тебе другом. Залишилось лише обрати та купити ту, що підходить саме тобі.
Обрати
Відповідальність
Для нас важливий вплив нашого бізнесу на навколишнє середовище. Наша місія - зробити його більш зеленим. Саме тому ми не використовуємо одноразове пакування та одноразовий пластик, співпрацюємо лише із відповідальними брендами та доставляємо рослини концентровано, лише два дні на тиждень.
Більше про нас